Sponzoring sportovců

Přemýšlíte, jak nejrychleji sehnat peníze od sponzora na dlouhodobé a kvalitní vykonávání Vašeho sportu? Potřebujete pomoci najít a oslovit vhodného sponzora a profesionálně mu prezentovat své zájmy, abyste získali požadovaný sponzoring?

Rádi Vám pomůžeme se zviditelnit, protože pro sponzora je důležité, aby o Vás měla široká veřejnost (včetně sponzora samotného) povědomí. Jinými slovy, sponzor by si o Vás měl dohledat libovolné, volně dostupné informace. Využívejte k Vaší propagaci profil sportovce na CzechSportGuru.cz! Vytvořte si ihned svůj profil sportovce přímo ZDE.

Vyhledáme vhodného sponzora, který bude nejvíce odpovídat Vašim potřebám v dlouhodobém horizontu.

Připravíme profesionální prezentaci, navrhneme sponzorskou strategii, vytvoříme projektovou dokumentaci pro jednání se sponzory a vyjednáme Vám dlouhodobou spolupráci se sponzorem.

Než však sponzory oslovíme, musíme udělat několik kroků pro výběr těch pravých sponzorů, se kterými Vás pojíme. Pomáháme sportovcům v jejich cestě na vrchol.

Hledám sponzora,sponzorujeme,sponzorování sportovců,sponzoring,sponzorství,dat,návod na získání sponzora,průvodce sponzoringem,vzor žádosti o sponzoring,nabídka pro sponzory,sportovní manažer,zastupování sportovců,podpora pro sportovce

Vytipujeme obor obchodní činnosti sponzorů, jehož součástí bude vyhledání vhodných sponzorů, kteří se nejlépe slučují s aktivitami sportovce. Následuje sepsání oficiální žádosti o sportovní sponzoring, sepsání průvodního dopisu, vytvoření titulního listu nabídky a adresné oslovení vytipovaných sponzorů. Nepostradatelnou součástí je vytvoření prezentace sloužící pro představení sportovce sponzorům a započetí osobního jednání se sponzorem (důležité pro představení záměru jednání se sponzorem). Jakmile domluvíme se sponzorem termín osobního setkání, dojde k předložení projektové dokumentace pro jednání se sponzory a domluvení formy partnerství.

S námi budete jako v bavlnce. Zajistíme Vám kompletní management spolupráce a zprostředkování komunikace se sponzorem. Spolehnout se můžete na vytvoření hodnotící dokumentace po každé sponzorské akci. Sportovní management bereme velmi vážně, proto zastoupíme kompletní řízení a dohled nad spoluprací mezi sportovcem a sponzorem. Nehledáme krátkodobé partnerství, budujeme vztahy mezi sponzory a sportovci. Směřujeme k uzavření partnerství se sponzorem na delší období a rozšiřujeme aktuální uzavřená partnerství na další sezóny. Sportovci a sponzorům poskytujeme specializovaný servis, konzultace a poradenství napříč mnoha obory.

Zvyšte svou šanci a naučte se získávat sponzory jako profesionál. Stáhněte si Průvodce sponzoringem, což je podrobně vypracovaný návod, jak vytipovat vhodného sponzora, jak sponzora oslovit, jak se sponzorem spolupracovat po celou dobu Vašeho sponzorského projektu. Naučíte se zároveň sepsat žádost o sponzoring, napsat průvodní dopis, vytvořit nabídku pro sponzora, atraktivní prezentaci, ale také hodnotící dokumentaci k vyhodnocení úspěšnosti sponzorské spolupráce a report s podrobnými komentáři pro sponzora. Jednoduchý manuál spolupráce se sponzorem si můžete stáhnout na webových stránkách www.pruvodcesponzoringem.cz

hledam-sponzora-jak-oslovit-sponzora-zadost-o-sponzoring-spoluprace-se-sponzory-czechsportguru-cz-vytvor-si-profil-sportovce-a-ziskej-sponzoring